-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (тарілка супова глибока 250 -300 мл Luminarc або еквівалент ,біла без малюнка, тарілка мілка друга страва Luminarc Everyday або еквівалент 19 см- 19,5 см, столова ложка UNOX або еквівалент, нержавіюча сталь, виделка столова, UNOX або еквівалент, нержавіюча сталь,чашка з ручкою Luminarc або еквівалент 240-250 мл, прозора, підноси кольрові харчові поліпропілен довжина від 440 до 480 мм, ширина від 300 до 350, кастрюля з кришкою з нерж. сталі 10 - 12 л, капсульне дно для всіх видів плит, кастрюля з кришкою з нерж. сталі 20- 24 л, капсульне дно для всіх видів плит, кастрюля з кришкою з нерж. сталі 30 -35 л, капсульне дно для всіх видів плит, кастрюля з кришкою з нерж. сталі 40- 47 л, капсульне дно для всіх видів плит ).
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-010241-a
Завершена
2 039 666.60
UAH без ПДВ
Номер:
87915a062fe44c01bb758be33b91e625
Внутрішній номер закупівлі:
29719484
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-02-010241-a
Замовник:
КП "Меридіан"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13306232
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, М. ВІННИЦЯ, МАТРОСА КОШКИ БУД. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Колесник +380674244500 kolesnyk.irina2016@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 039 666.60 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.07.2026 09:56 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2026 09:56 - 14.07.2026 00:00
Аукціон:
з 14.07.2026 14:10
Період кваліфікації:
14.07.2026 00:00 - 17.07.2026 13:06
Період завантаження договору:
23.07.2026 00:00 - 02.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 039 666.60 Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування