-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Щити опалубки та комплектуючі
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-010235-a
Торги не відбулися
3 134 004.80
UAH без ПДВ
Номер:
201bc2941c7f4b88bb43915237ff04b1
Внутрішній номер закупівлі:
29719479
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-02-010235-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
21313677
-
Адреса:
Україна, Хмельницька область, Нетішин
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Чирук Інна Іванівна 380384263770 chyruk.inna@khnpp.atom.gov.ua http://www.xaec.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
43320000-2 Будівельне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 134 004.80 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.07.2026 17:49 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2026 17:49 - 14.07.2026 10:00
Аукціон:
з 15.07.2026 11:11
Період кваліфікації:
14.07.2026 10:00 - 17.07.2026 17:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 134 004.80 Щити опалубки та комплектуючі