-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини до гідравлічного обладнання вантажних автомобілів та тракторів
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-010057-a
Завершена
13 706 678.00
UAH без ПДВ
Номер:
dab8a22173bd40c6954f5aaf3624683e
Внутрішній номер закупівлі:
29719311
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-02-010057-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Камінський Дмитро Юрійович 380684335403 0684335403dm@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
13 706 678.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.07.2026 17:23 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2026 17:23 - 10.07.2026 00:00
Аукціон:
10.07.2026 14:43 - 10.07.2026 15:06
Період кваліфікації:
10.07.2026 15:06 - 14.07.2026 15:07
Період завантаження договору:
20.07.2026 00:00 - 30.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴13 706 678.00 Запасні частини до гідравлічного обладнання вантажних автомобілів та тракторів