-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування рентгенівського апарату С-дуга для флюороскопії та рентгенографії TCA7 (серійний номер 01-22-002-002, виробник Technix S.p.a, Італія) за кодом ДК 021:2015: 50420000-5 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-009470-a
Торги не відбулися
19 687.50
UAH без ПДВ
Номер:
bf6befa0cc6a4cb286857caad0c572b7
Внутрішній номер закупівлі:
29718730
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-02-009470-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
×
-
Код ЄДРПОУ:
08015857
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Санжара +380977973269 a.sanjara4615@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
19 687.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.07.2026 17:08 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2026 17:08 - 10.07.2026 09:00
Аукціон:
з 13.07.2026 15:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴19 687.50 Послуги з технічного обслуговування рентгенівського апарату С-дуга для флюороскопії та рентгенографії TCA7 (серійний номер 01-22-002-002, виробник Technix S.p.a, Італія) за кодом ДК 021:2015: 50420000-5 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання