-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015- 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Капітальний ремонт підвальних приміщень будівлі ГУНП у м. Києві, за адресою: вул. Володимирська, 15, літера «Г», м. Київ (коригування))
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-009412-a
Капітальний ремонт підвальних приміщень будівлі ГУНП у м. Києві, за адресою: вул. Володимирська, 15, літера «Г», м. Київ (коригування)
Завершена
9 754 589.00
UAH без ПДВ
Номер:
783e33999b314bf29ef96e92fbc0e020
Внутрішній номер закупівлі:
29718671
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-02-009412-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федорищев Артем Юрійович +380442719516 104urz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
9 754 589.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.07.2026 16:37 - 15.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2026 16:37 - 18.07.2026 00:00
Аукціон:
з 20.07.2026 15:32
Період кваліфікації:
18.07.2026 00:00 - 22.07.2026 16:18
Період завантаження договору:
28.07.2026 00:00 - 07.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 754 589.00 Капітальний ремонт підвальних приміщень будівлі ГУНП у м. Києві, за адресою: вул. Володимирська, 15, літера «Г», м. Київ (коригування)