-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Побутові кондиціонери (з монтажем)
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-008472-a
Категорія замовника - органи соціального страхування
Завершена
2 677 967.37
UAH без ПДВ
Номер:
efc12e9f0cc34359bb8f95383b23d9e2
Внутрішній номер закупівлі:
29717722
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-02-008472-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21910427
-
Адреса:
49094, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.Набережна Перемоги, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Радкевич Тетяна Борисівна +380676332090 RTB131@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 677 967.37 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.07.2026 15:52 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2026 15:52 - 10.07.2026 00:00
Аукціон:
10.07.2026 13:31 - 10.07.2026 14:06
Період кваліфікації:
10.07.2026 14:06 - 14.07.2026 13:58
Період завантаження договору:
20.07.2026 00:00 - 30.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 677 967.37 Побутові кондиціонери (з монтажем)