-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Теплообмінники
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-008347-a
Завершена
1 397 199.72
UAH без ПДВ
Номер:
efe9c3bdbf054b709510505fe0bcd3c9
Внутрішній номер закупівлі:
29717601
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-02-008347-a
Замовник:
КП "Харківські теплові мережі"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31557119
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. МЕФОДІЇВСЬКА, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Марина Губар 380503661698 m.hubar.htm@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 397 199.72 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.07.2026 15:45 - 08.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2026 15:45 - 11.07.2026 00:00
Аукціон:
з 13.07.2026 15:22
Період кваліфікації:
11.07.2026 00:00 - 14.07.2026 14:22
Період завантаження договору:
20.07.2026 00:00 - 30.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 397 199.72 Теплообмінники