• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Пакети програмного забезпечення для забезпечення безпеки

Завершена

434 000.00 UAH без ПДВ
Номер: fd22083068d742018f8c091296c25953
Внутрішній номер закупівлі: 29717283
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-02-008013-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДІЯ"
Контактна особа: Оксана Пашина +380673051605 o.pashyna@thedigital.gov.ua http://se.diia.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 48730000-4 Пакети програмного забезпечення для забезпечення безпекиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 434 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.07.2026 15:30 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.07.2026 15:30 - 10.07.2026 12:00
Аукціон: з 13.07.2026 13:09
Період кваліфікації: 10.07.2026 12:00 - 14.07.2026 09:36
Період завантаження договору: 20.07.2026 00:00 - 30.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴434 000.00 Пакети програмного забезпечення для забезпечення безпеки