• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з цілодобової фізичної охорони приміщення, майна та прилеглої території КНП ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»

Кількість – обсяг надання послуг відповідно до технічних вимог Додатку №2 тендерної документації

Торги не відбулися

370 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 850.00 UAH
Номер: 564bb25fa9ad4dd6901c7542fd0c5ef4
Внутрішній номер закупівлі: 2971639
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-01-21-001114-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
Контактна особа: Мигаль Світлана Михайлівна 380322707094 zusdmc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 370 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 850.00 UAH
Період уточнення: 21.01.2019 17:37 - 27.01.2019 17:00
Період прийому пропозицій: 21.01.2019 17:37 - 06.02.2019 17:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з цілодобової фізичної охорони приміщення, майна та прилеглої території КНП ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр»
Код ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 79035, Україна, Львівська область, Львів, вул. Дністерська, 27 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Компанія Сейф-Варта
Початкова пропозиція 363 528.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
363 528.00 UAH з ПДВ
Документи 15
Скарги 0