• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Насоси для рідин

298 ВО

Торги не відбулися

421 328.63 UAH без ПДВ
Номер: ffe4d61948164b9aa407bfd3a4e55bc9
Внутрішній номер закупівлі: 29715771
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-02-006509-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
Контактна особа: Кравець Мілана Станіславівна 380503847607 kravets@vostgok.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 421 328.63 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.07.2026 14:28 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.07.2026 14:28 - 10.07.2026 06:30
Аукціон: з 13.07.2026 11:08
Період кваліфікації: 10.07.2026 06:30 - 30.07.2026 10:24

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴421 328.63 Насоси для рідин