-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з навантаження, вивезення, розвантаження та перевезення деревини Димерське надлісництво
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-006474-a
Завершена
2 167 831.00
UAH без ПДВ
Номер:
62ecfc679dc24051af9a84f7c0156faa
Внутрішній номер закупівлі:
29715731
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-02-006474-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зубріна Ганна Валентинівна 380963521897 annzubrina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 167 831.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.07.2026 14:26 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2026 14:26 - 10.07.2026 00:00
Аукціон:
з 10.07.2026 12:05
Період кваліфікації:
10.07.2026 00:00 - 10.07.2026 15:40
Період завантаження договору:
16.07.2026 00:00 - 26.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 167 831.00 Послуги з навантаження, вивезення, розвантаження та перевезення деревини Димерське надлісництво