• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Послуга з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва під час експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

Завершена

35 490.71 UAH без ПДВ
Номер: 3f10edd43af34b17b860733c941dc6b2
Внутрішній номер закупівлі: 29715145
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-02-005889-a   
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Контактна особа: Комащук Віктор 380673733781 v.komashchuk@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 35 490.71 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.07.2026 13:58 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.07.2026 13:58 - 10.07.2026 09:00
Аукціон: 13.07.2026 14:00 - 13.07.2026 14:23
Період кваліфікації: 13.07.2026 14:23 - 20.07.2026 10:03
Період завантаження договору: 26.07.2026 00:00 - 05.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴35 490.71 Послуга з проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва під час експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"