-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ворота відкатні
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-004362-a
Завершена
111 433.33
UAH без ПДВ
Номер:
7bd242979b5d4b0f8ba7f58d30a5bda0
Внутрішній номер закупівлі:
29713631
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-02-004362-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Костєва Марія Володимирівна 380676039936 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
111 433.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.07.2026 12:25 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2026 12:25 - 14.07.2026 10:00
Аукціон:
15.07.2026 11:24 - 15.07.2026 11:47
Період кваліфікації:
15.07.2026 11:47 - 17.07.2026 13:05
Період завантаження договору:
23.07.2026 00:00 - 02.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴111 433.33 Ворота відкатні