-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електроди комбіновані
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-002692-a
Завершена
426 653.04
UAH без ПДВ
Номер:
049442e1a8b94fceaeef0268386b3347
Внутрішній номер закупівлі:
29711960
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-02-002692-a
Замовник:
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Чугай Лариса Петрівна 0363662826 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38410000-2 Лічильні приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
426 653.04 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.07.2026 11:04 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2026 11:04 - 14.07.2026 15:00
Аукціон:
15.07.2026 11:00 - 15.07.2026 11:29
Період кваліфікації:
15.07.2026 11:29 - 28.07.2026 13:23
Період завантаження договору:
03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴426 653.04 Електроди комбіновані