-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Медичні матеріали (Набори, кліпси, сітки хірургічні, герніостеплер лапароскопічний, інструменти лапароскопічні одноразові, канюля аспіраційна, радіочастотний плазмовий хірургічний електород)
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-002103-a
Завершена
1 375 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
267c420de2c345b98718d91f550bf5df
Внутрішній номер закупівлі:
29711374
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-02-002103-a
Замовник:
Військова частина А4554
×
-
Код ЄДРПОУ:
08495260
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Куренда Тетяна Петрівна +380950513155 apteka_hospital_lutsk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 375 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.07.2026 10:37 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2026 10:37 - 10.07.2026 09:00
Аукціон:
з 13.07.2026 13:11
Період кваліфікації:
10.07.2026 09:00 - 13.07.2026 15:30
Період завантаження договору:
19.07.2026 00:00 - 29.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 375 000.00 Медичні матеріали (Набори, кліпси, сітки хірургічні, герніостеплер лапароскопічний, інструменти лапароскопічні одноразові, канюля аспіраційна, радіочастотний плазмовий хірургічний електород)