-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
26Т-456_19270000-9 Неткані матеріали (Полотно неткане холстопрошивне)
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-001781-a
Торги не відбулися
125 867.75
UAH без ПДВ
Номер:
24dd71a3231042deb8a01289a4d427a7
Внутрішній номер закупівлі:
29711058
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-02-001781-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Аліна Нестеренко +380665406470 alina.nesterenko@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
19270000-9 Неткані матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
125 867.75 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.07.2026 10:23 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2026 10:23 - 10.07.2026 15:00
Аукціон:
з 13.07.2026 15:26
Період кваліфікації:
10.07.2026 15:00 - 29.07.2026 10:14
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴125 867.75 19270000-9 Неткані матеріали (Полотно неткане холстопрошивне)