• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Зупинка громадського транспорту

Завершена

250 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 42e014a5c5c9415fb0446cc094875c13
Внутрішній номер закупівлі: 29710305
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-02-001039-a   
Замовник: КП "Рідне місто" СМР
Контактна особа: Наталія Юдіна +380986211747 ridne.misto23@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 250 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Зупинка громадського транспорту довжиною 4м, шириною 2,4м, висотою 3м
Код ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини
Кількість 1 штука
Період постачання до 10.07.2026
Місце постачання Україна, Дніпропетровська область, Самар, Гідності, 68 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Іннова Буд Сервіс"
Ціна пропозиції 250 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.07.2026 09:46
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: f4add603a04a4a80974fd292ebd15c6b
Ідентифікатор договору: UA-2026-07-02-001039-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Іннова Буд Сервіс"
Номер договору: 02/07-1
Сума договору: 250 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 02.07.2026 09:43
Статус:
Підписаний
pdf
Договір_зупинка.pdf