-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фланці сталеві
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-000893-a
Завершена
69 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
259dbf3dc5dc4f5ca3aec6e7a9fcaa82
Внутрішній номер закупівлі:
29710187
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-02-000893-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Тернопільводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03353845
-
Адреса:
46008, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вулиця Старий Поділ, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Захарко Юлія Петрівна 380503734115 tender_ternopilvodokanal@ukr.net http://www.vodokanal.te.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
69 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.07.2026 09:39 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2026 09:39 - 14.07.2026 00:00
Аукціон:
14.07.2026 12:33 - 14.07.2026 13:02
Період кваліфікації:
14.07.2026 13:02 - 15.07.2026 19:50
Період завантаження договору:
21.07.2026 00:00 - 31.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴69 333.33 Фланці сталеві