-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Арматура трубопровідна (форсунки, байпас, дозатор, кран)
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-000225-a
Торги не відбулися
34 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
0710dea36831468e97e8621f03a5383b
Внутрішній номер закупівлі:
29709531
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-02-000225-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Камінський Дмитро Юрійович 380684335403 0684335403dm@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
34 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.07.2026 08:41 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2026 08:41 - 10.07.2026 00:00
Аукціон:
з 10.07.2026 14:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴34 800.00 Арматура трубопровідна (форсунки, байпас, дозатор, кран)