-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2026-07-01-009627-a
Завершена
6 462.50
UAH без ПДВ
Номер:
238255a07fa94ae6936884adb8df5dcd
Внутрішній номер закупівлі:
29708648
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-01-009627-a
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588990
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Вишнева, буд. 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олена Грошева +380506865928 mtz.arzsp.ks@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
6 462.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.07.2026 17:47 - 06.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.07.2026 17:47 - 09.07.2026 00:00
Аукціон:
з 09.07.2026 15:46
Період кваліфікації:
09.07.2026 00:00 - 13.07.2026 11:18
Період завантаження договору:
19.07.2026 00:00 - 29.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 462.50 Послуги з ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів