-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Сонячна електростанція експериментальної системи електроживлення
Тендер Prozorro UA-2026-07-01-009590-a
Торги відмінено
1 702 750.00
UAH без ПДВ
Номер:
4884acbd6402401a82f9ce5261b65dbb
Внутрішній номер закупівлі:
29708611
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-01-009590-a
Замовник:
ІНСТИТУТ КІБЕРНЕТИКИ ІМЕНІ В.М.ГЛУШКОВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05417176
-
Адреса:
03187, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ АКАДЕМІКА ГЛУШКОВА, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Зелінська +380672305154 kib0108@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09330000-1 Сонячна енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 702 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.07.2026 17:42 - 06.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.07.2026 17:42 - 09.07.2026 00:00
Аукціон:
з 09.07.2026 13:39
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
128951eb331d4ed7b72725414cd8dd86
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
07.07.2026 16:50 - 18.07.2026 00:00
Дата опублікування:
07.07.2026 16:50
Дата виконання:
18.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 702 750.00 Сонячна електростанція експериментальної системи електроживлення