-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з надання доступу до мережі інтернет для потреб філії «Столичний лісовий офіс» ДП «Ліси України» в Богуславському надлісництві
Тендер Prozorro UA-2026-07-01-006433-a
Завершена
91 787.50
UAH без ПДВ
Номер:
4d720b62e4fc4a36a8a6bf37ca877a48
Внутрішній номер закупівлі:
29705488
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-01-006433-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Матущак Наталя Валентинівна 380976928663 natalia.v.matushchak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
91 787.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.07.2026 14:48 - 06.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.07.2026 14:48 - 09.07.2026 00:00
Аукціон:
з 09.07.2026 15:11
Період кваліфікації:
09.07.2026 00:00 - 10.07.2026 11:55
Період завантаження договору:
16.07.2026 00:00 - 26.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴91 787.50 Послуги з надання доступу до мережі інтернет для потреб філії «Столичний лісовий офіс» ДП «Ліси України» в Богуславському надлісництві