-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Принтери
Тендер Prozorro UA-2026-07-01-005394-a
Завершена
115 255.00
UAH без ПДВ
Номер:
12e83c6c54c44a9c89322af276d9bb3e
Внутрішній номер закупівлі:
29704424
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-01-005394-a
Замовник:
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Климець Сергій Симонович 380363662829 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
115 255.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.07.2026 13:58 - 06.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.07.2026 13:58 - 09.07.2026 12:00
Аукціон:
з 10.07.2026 11:41
Період кваліфікації:
09.07.2026 12:00 - 21.07.2026 16:36
Період завантаження договору:
27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴115 255.00 Принтери