-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 44310000-6- Вироби з дроту (провід неізольований)
Тендер Prozorro UA-2026-07-01-004585-a
без ПДВ
Завершена
5 395 530.00
UAH без ПДВ
Номер:
0ca1282237fb415faa6c2581efa86934
Внутрішній номер закупівлі:
29703621
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-01-004585-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131819
-
Адреса:
36022, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія Михайлівна Халіман +380532510593 tender05@poe.pl.ua http://www.poe.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 395 530.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.07.2026 14:03 - 06.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.07.2026 14:03 - 09.07.2026 10:00
Аукціон:
з 10.07.2026 14:50
Період кваліфікації:
09.07.2026 10:00 - 10.07.2026 10:32
Період завантаження договору:
16.07.2026 00:00 - 26.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 395 530.00 ДК 021:2015 - 44310000-6 - Вироби з дроту (провід неізольований)