-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
38340000-0 Прилади для вимірювання величин (Комплекс обладнання для вимірювання фотометричних величин)
Тендер Prozorro UA-2026-07-01-003544-a
Завершена
2 220 875.00
UAH без ПДВ
Номер:
58f0cd4be4594186aefc4a76fb474915
Внутрішній номер закупівлі:
29702592
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-01-003544-a
Замовник:
ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568182
-
Адреса:
03143, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕТРОЛОГІЧНА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Даниленко Олексій Олександрович 380995435366 Danylenko@ukrcsm.com http://www.ukrcsm.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 220 875.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.07.2026 11:53 - 10.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.07.2026 11:53 - 13.07.2026 00:00
Аукціон:
з 13.07.2026 12:00
Період кваліфікації:
13.07.2026 00:00 - 13.07.2026 10:21
Період завантаження договору:
19.07.2026 00:00 - 29.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 220 875.00 38340000-0 Прилади для вимірювання величин (Комплекс обладнання для вимірювання фотометричних величин)