• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

26П-298_80530000-8 - Послуги у сфері професійної підготовки (Послуги у сфері професійної підготовки за темою: "Кошторисна справа з використанням програмного комплексу АВК-5")

Завершена

70 400.00 UAH без ПДВ
Номер: fed2cb052c9e4ea68c1a30035778c252
Внутрішній номер закупівлі: 29702038
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-01-002981-a   
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Контактна особа: Марина ГРУЩЕНКО +380671239986 gruschenko.marina@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 70 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.07.2026 11:29 - 06.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.07.2026 11:29 - 09.07.2026 15:00
Аукціон: 10.07.2026 14:09 - 10.07.2026 14:38
Період кваліфікації: 10.07.2026 14:38 - 03.08.2026 09:22
Період завантаження договору: 09.08.2026 00:00 - 19.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴70 400.00 80530000-8 - Послуги у сфері професійної підготовки (Послуги у сфері професійної підготовки за темою: "Кошторисна справа з використанням програмного комплексу АВК-5")