-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги щодо забезпечення харчування за контрактом (Послуги з готування їжі)
Тендер Prozorro UA-2016-10-28-001149-a
Завершена
40 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b5bb2951e14b4693841f188e16fcfd15
Внутрішній номер закупівлі:
297020
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-10-28-001149-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108625
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Старий бульвар, 5/37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лілія Масна +380412407141 skbumzumvs.zht@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55321000-6 Послуги з готування їжіАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до п. 4, ч. 2, ст. 35 Закону «Про публічні закупівлі», якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
40 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Документів не завантажено.
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги щодо забезпечення харчування за контрактом (Послуги з готування їжі)
×
-
ДК 016:2010:
56.29.1 Послуги щодо забезпечення харчуванням за контрактом
Кількість
1 послуга
Період постачання
08.11.2016 - 31.12.2016
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДП "Лугинське лісове господарство"
Оскарження: 28.10.2016 16:33 - 07.11.2016 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991864
-
Контактна особа:
Павленко А.П. +3826191447
-
Адреса:
11301, Україна, Житомирська область, смт. Лугини, вул. Павлова, 18
Оскарження: 28.10.2016 16:33 - 07.11.2016 23:00
Ціна пропозиції
39 997.76 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.10.2016 18:35
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
3a95c4b7532648ad9783869287f55d34
Ідентифікатор договору:
UA-2016-10-28-001149-a-a1
Постачальник:
ДП "Лугинське лісове господарство"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991864
-
Контактна особа:
Павленко А.П. +3826191447
-
Адреса:
11301, Україна, Житомирська область, смт. Лугини, вул. Павлова, 18
Номер договору:
864
Сума договору:
39 997.76 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.11.2016 00:00 - 31.12.2016 00:00
Дата підписання:
08.11.2016 16:00
Статус:
Підписаний