• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кондиціонери

Торги відмінено

155 820.00 UAH без ПДВ
Номер: 4247a2d23062433aa468425813bc054a
Внутрішній номер закупівлі: 29701518
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-01-002463-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ЛІЦЕЙ №12 ЖОВТОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Алла Гончаренко +380503226482 allochkabor1959@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 155 820.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.07.2026 11:07 - 10.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.07.2026 11:07 - 13.07.2026 10:55
Аукціон: з 14.07.2026 14:31

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: d4a59294d6f64a12954f3d3247d302a8
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: При оприлюденні плану сума закупівлі вказана без ПДВ
Період оскарження: 01.07.2026 13:46 - 12.07.2026 00:00
Дата опублікування: 01.07.2026 13:46
Дата виконання: 12.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴155 820.00 Кондиціонери