• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Послуги з створення і впровадження систем пожежної сигналізації на першому поверсі будівлі за інв. №10131-1943

Торги не відбулися

62 500.00 UAH без ПДВ
Номер: 7646555fa82742da9b07f3a5e10b3345
Внутрішній номер закупівлі: 29700576
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-01-001509-a   
Замовник: ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930)
Контактна особа: Фоменко Яна Iгорiвна 380472333347 YFomenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 62 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.07.2026 10:21 - 06.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.07.2026 10:21 - 09.07.2026 12:00
Аукціон: з 10.07.2026 14:31

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴62 500.00 Послуги з створення і впровадження систем пожежної сигналізації на першому поверсі будівлі за інв. №10131-1943