• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 2

Страхові послуги (Обов'язкове страхування водіїв від нещасних випадків на транспорті)

Торги відмінено

61 377.00 UAH без ПДВ
Номер: e20d3c56c76842b7bcb3713a13106443
Внутрішній номер закупівлі: 29700474
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-01-001419-a   
Замовник: ДО "АВТОБАЗА ДУС"
Контактна особа: Мегем Володимир Віталійович +380444254993 doadus@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 61 377.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.07.2026 10:15 - 06.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.07.2026 10:15 - 09.07.2026 10:00
Аукціон: з 10.07.2026 12:54

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: c06e644be4f548449bbe8d129169df2c
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Керуючись вимогами статті 11 та 32 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон), та частиною 2 пункту 50 Особливостей, Положенням про уповноважену особу, що затверджене Наказом Наказом №2 від 02.01.2026 року Державної організації «Автобаза Державного управління справами», з метою відміни тендеру UA-2026-07-01-001419-a у закупівлі по предмету за ДК 021:2015: 66510000-8 – Страхові послуги (Обов’язкове страхування водіїв від нещасних випадків на транспорті), та вжиття у зв’язку з цим заходів, передбачених пп.2 п.1 статті 32 Закону. В зв'язку з тим, що з 1 липня 2024р. НБУ встановив нові вимоги до укладання договорів страхування (новий ЗУ "Про страхування"), Договір, який вкладений у тендерній документації, не відповідає вимогам Закону України "Про страхування», що вступив в дію з 01.01.2024р. ВИРІШИВ: 1. Відмінити тендер UA-2026-07-01-001419-a у закупівлі з підстави, що передбачені пп.2 п.1 статті 32 Закону, та пп. 2 пункту 50 Особливостей, а саме : «неможливості усунення порушення, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, в зв’язку з технічною помилкою у проекті договору, який був завантажений до тендерної документації, та неможливістю усунення даного порушення. 2. Оприлюднити в електронній системі закупівель підстави прийняття рішення про відміну тендеру з урахуванням вимог пп.2 п.1 статті 32 Закону та пп. 2 пункту 50 Особливостей.
Період оскарження: 06.07.2026 08:54 - 17.07.2026 00:00
Дата опублікування: 06.07.2026 08:54
Дата виконання: 17.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
Номер: e414f1186f364264ad6f82fd9873f745
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Керуючись вимогами статті 11 та 32 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон), та частиною 2 пункту 50 Особливостей, Положенням про уповноважену особу, що затверджене Наказом Наказом №2 від 02.01.2026 року Державної організації «Автобаза Державного управління справами», з метою відміни тендеру UA-2026-07-01-001419-a у закупівлі по предмету за ДК 021:2015: 66510000-8 – Страхові послуги (Обов’язкове страхування водіїв від нещасних випадків на транспорті), та вжиття у зв’язку з цим заходів, передбачених пп.2 п.1 статті 32 Закону. В зв'язку з тим, що з 1 липня 2024р. НБУ встановив нові вимоги до укладання договорів страхування (новий ЗУ "Про страхування"), Договір, який вкладений у тендерній документації, не відповідає вимогам Закону України "Про страхування», що вступив в дію з 01.01.2024р. ВИРІШИВ: 1. Відмінити тендер UA-2026-07-01-001419-a у закупівлі з підстави, що передбачені пп.2 п.1 статті 32 Закону, та пп. 2 пункту 50 Особливостей, а саме : «неможливості усунення порушення, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, в зв’язку з технічною помилкою у проекті договору, який був завантажений до тендерної документації, та неможливістю усунення даного порушення. 2. Оприлюднити в електронній системі закупівель підстави прийняття рішення про відміну тендеру з урахуванням вимог пп.2 п.1 статті 32 Закону та пп. 2 пункту 50 Особливостей.
Дата опублікування: 06.07.2026 08:51
Дата виконання: 06.07.2026 08:51
Статус:
Скасовано
  • Лот №1 ₴61 377.00 Страхові послуги