• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”- 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Дозатор лікуючих речовин (інфузіомат) (Код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 13217 – Шприцева помпа; Код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Z12030301 Медичне обладнання і супутні аксесуари, програмне забезпечення і витратні матеріали); Протипролежневий матрац (Код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 41900 - Матрац протипролежневий надувний з регульованим тиском багаторазового використання; Код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: V080701 Активні протипролежневі медичні матраци))

Завершена

86 500.00 UAH з ПДВ
Номер: 9ff0bcd7ff6142fa80e9613bc221c5f6
Внутрішній номер закупівлі: 29699066
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-015940-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" СОКАЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Віроніка Данчишин +380937682393 sokal_crl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 86 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.06.2026 23:45 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2026 23:45 - 08.07.2026 00:00
Аукціон: з 08.07.2026 12:57
Період кваліфікації: 08.07.2026 00:00 - 15.07.2026 13:32
Період завантаження договору: 21.07.2026 00:00 - 31.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴86 500.00 Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”- 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Дозатор лікуючих речовин (інфузіомат) (Код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 13217 – Шприцева помпа; Код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: Z12030301 Медичне обладнання і супутні аксесуари, програмне забезпечення і витратні матеріали); Протипролежневий матрац (Код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 41900 - Матрац протипролежневий надувний з регульованим тиском багаторазового використання; Код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: V080701 Активні протипролежневі медичні матраци))