-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинку (Путівки на оздоровлення дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку в Івано-Франківській області - 50 путівок)
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-015737-a
Завершена
1 470 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
468ce0b20f3a4beda5470403cbcbb844
Внутрішній номер закупівлі:
29698874
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-015737-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
42269168
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Київ, вул. Хрещатик, 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Володимир Видиш +380975272865 sportsiyouth@gmail.com http://dms.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 470 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 22:26 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 22:26 - 08.07.2026 06:00
Аукціон:
з 09.07.2026 14:30
Період кваліфікації:
08.07.2026 06:00 - 17.07.2026 09:54
Період завантаження договору:
23.07.2026 00:00 - 02.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 470 000.00 ДК 021:2015: 55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинку (Путівки на оздоровлення дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку в Івано-Франківській області - 50 путівок)