-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бароподометрична платформа
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-015507-a
Торги не відбулися
210 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
5a6858c8db224850ae2b587b6e57e7a4
Внутрішній номер закупівлі:
29698645
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-015507-a
Замовник:
Київський національний університет технологій та дизайну
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070890
-
Адреса:
01011, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Мала Шияновська, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любов Шевченко +380671708177 shevchenko.lv@knutd.edu.ua http://knutd.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
210 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 21:05 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 21:05 - 10.07.2026 12:00
Аукціон:
з 13.07.2026 15:55
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴210 000.00 Бароподометрична платформа