-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Рюкзак брендований, шопер брендований
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-015419-a
Завершена
42 211.00
UAH з ПДВ
Номер:
045b62f6e9d84820857a5eb454705533
Внутрішній номер закупівлі:
29698556
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-015419-a
Замовник:
Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35859047
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, Харків, вул. Сумська, буд. 64
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Альона Дегтяренко 380677081636 Helenjenok@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
18930000-7 Мішки та пакетиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
42 211.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 20:35 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 20:35 - 08.07.2026 00:00
Аукціон:
08.07.2026 13:55 - 08.07.2026 14:18
Період кваліфікації:
08.07.2026 14:18 - 14.07.2026 12:03
Період завантаження договору:
20.07.2026 00:00 - 30.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴42 211.00 Рюкзак брендований, шопер брендований