-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт у приміщенні навчально-практичного центру TechLab Комунального закладу Львівської обласної ради "Червоноградський професійний гірничо - будівельний ліцей", за адресою: Львівська область, місто Шептицький, вулиця Стуса,15» (код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-015366-a
Торги не відбулися
4 898 362.00
UAH з ПДВ
Номер:
b19cb7bbbaba4f9fabc27009eb7cdb69
Внутрішній номер закупівлі:
29698501
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-015366-a
Замовник:
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Шептицький професійний коледж енергетики та технологій"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05536946
-
Адреса:
80100, Україна, Львівська область, м. Шептицький, вул. В.Стуса, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руслан Онишкевич +380989883435 byh55@ukr.net http://cpmb-lyceum.at.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
4 898 362.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 20:19 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 20:19 - 15.07.2026 00:00
Аукціон:
з 15.07.2026 13:58
Період кваліфікації:
15.07.2026 00:00 - 16.07.2026 15:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 898 362.00 «Капітальний ремонт у приміщенні навчально-практичного центру TechLab Комунального закладу Львівської обласної ради "Червоноградський професійний гірничо - будівельний ліцей", за адресою: Львівська область, місто Шептицький, вулиця Стуса,15» (код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)