• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з комплексного утримання пунктів пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення за переліком № 1: «Рені - Джюрджюлешть», «Долинське - Чишмікіой», «Виноградівка - Вулкенєшть», «Табаки - Мирне», «Нові Трояни – Чадир-Лунга»

Завершена

42 054 841.02 UAH з ПДВ
Номер: f26d0cf58f6b4e169fd5d679917b4f42
Внутрішній номер закупівлі: 29698289
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-015149-a   
Замовник: Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області
Контактна особа: Єфімова Алла Іванівна 380948632826 yefimova.ai@restoration.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 42 054 841.02 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.06.2026 19:22 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2026 19:22 - 08.07.2026 10:00
Аукціон: 09.07.2026 11:08 - 09.07.2026 11:31
Період кваліфікації: 09.07.2026 11:31 - 20.07.2026 11:08
Період завантаження договору: 26.07.2026 00:00 - 05.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴42 054 841.02 Послуги з комплексного утримання пунктів пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення за переліком № 1: «Рені - Джюрджюлешть», «Долинське - Чишмікіой», «Виноградівка - Вулкенєшть», «Табаки - Мирне», «Нові Трояни – Чадир-Лунга»