• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 33690000-3 Лікарські засоби різні (Реактиви лабораторні)

Завершена

1 650 115.97 UAH з ПДВ
Номер: b5961dec0fa84b08a9ce771a9cc3b469
Внутрішній номер закупівлі: 29698214
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-015074-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НІЖИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ МИКОЛИ ГАЛИЦЬКОГО" НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Наталія Філь +380463146342 nataliiafil@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 650 115.97 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.06.2026 19:08 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2026 19:08 - 08.07.2026 10:00
Аукціон: з 09.07.2026 13:03
Період кваліфікації: 08.07.2026 10:00 - 08.07.2026 15:05
Період завантаження договору: 14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 650 115.97 ДК 021:2015 – 33690000-3 Лікарські засоби різні (Реактиви лабораторні)