-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Детектори та аналізатори
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-014930-a
Торги не відбулися
146 820.00
UAH з ПДВ
Номер:
05367eeeb7e646e9879012686ff8061c
Внутрішній номер закупівлі:
29698064
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-014930-a
Замовник:
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125544
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. М. Кривоноса, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богоніс Наталія Михайлівна +380352436002 zakupivli@tnpu.edu.ua http://tnpu.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
146 820.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 18:42 - 17.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 18:42 - 20.07.2026 00:00
Аукціон:
з 20.07.2026 12:46
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴146 820.00 Детектори та аналізатори