• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Аналізатор вологості

Завершена

185 000.00 UAH з ПДВ
Номер: b089298511f04fe9bdf0910b21c00918
Внутрішній номер закупівлі: 29697929
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-014789-a   
Замовник: Інститут технічної теплофізики Національної академії наук України
Контактна особа: Шуневич Дмитро 380681209280 ittf.diyur@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 38930000-3 Пристрої для вимірювання вологості та вологиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 185 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.06.2026 18:19 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2026 18:19 - 08.07.2026 00:00
Аукціон: 08.07.2026 13:35 - 08.07.2026 13:58
Період кваліфікації: 08.07.2026 13:58 - 24.07.2026 07:30
Період завантаження договору: 30.07.2026 00:00 - 09.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴185 000.00 Аналізатор вологості