-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Гібридна сонячна електростанція
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-014773-a
Торги відмінено
2 043 300.00
UAH з ПДВ
Номер:
f6d7dda7b7644b73827d632a9f250747
Внутрішній номер закупівлі:
29697911
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-014773-a
Замовник:
ІНСТИТУТ КІБЕРНЕТИКИ ІМЕНІ В.М.ГЛУШКОВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05417176
-
Адреса:
03187, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ АКАДЕМІКА ГЛУШКОВА, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Зелінська +380672305154 kib0108@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09330000-1 Сонячна енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 043 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 18:15 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 18:15 - 08.07.2026 00:00
Аукціон:
з 08.07.2026 11:59
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
13ad6938a5114c769eeb03f878890055
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Неможливість усунення виявлення порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
01.07.2026 17:02 - 12.07.2026 00:00
Дата опублікування:
01.07.2026 17:02
Дата виконання:
12.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴2 043 300.00 Гібридна сонячна електростанція