• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Моноблок)

Завершена

48 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 9f4b51e04acf45afadcd263f0d3a3a11
Внутрішній номер закупівлі: 29697871
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-014727-a   
Замовник: Військова частина А-0707
Контактна особа: Олена Соловйова +380936327937 o.o.soloviova@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 48 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.06.2026 18:10 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2026 18:10 - 08.07.2026 00:00
Аукціон: з 08.07.2026 14:56
Період кваліфікації: 08.07.2026 00:00 - 08.07.2026 11:02
Період завантаження договору: 14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴48 000.00 Моноблок з ліцензійною операційною системою Microsoft Windows 11 Professional 64bit клавіатура, маніпулятор «миша»