• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Газоаналізатор

Торги не відбулися

21 890.00 UAH з ПДВ
Номер: 18c7a7d2ee6c42ada016ee4c8d39fdcf
Внутрішній номер закупівлі: 29697599
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-014456-a   
Замовник: Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
Контактна особа: Богоніс Наталія Михайлівна +380352436002 zakupivli@tnpu.edu.ua http://tnpu.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 21 890.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.06.2026 17:46 - 17.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2026 17:46 - 20.07.2026 00:00
Аукціон: з 20.07.2026 11:08

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴21 890.00 Газоаналізатор