-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: місто Харків, провулок Фанінський, 3 (45453000-7 - капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-014394-a
Завершена
24 375 239.00
UAH з ПДВ
Номер:
8a375a8b78344c2eaa5992e2f9ea0b94
Внутрішній номер закупівлі:
29697519
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-014394-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З БЛАГОУСТРОЮ, ВІДБУДОВИ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058516
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, місто Харків, МАЙДАН КОНСТИТУЦІЇ, будинок 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Вікторія Іванова 380577252879 ivanovavv02051962@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
24 375 239.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 17:41 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 17:41 - 15.07.2026 00:00
Аукціон:
з 15.07.2026 13:40
Період кваліфікації:
15.07.2026 00:00 - 22.07.2026 13:17
Період завантаження договору:
28.07.2026 00:00 - 07.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴24 375 239.00 Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: місто Харків, провулок Фанінський, 3 (45453000-7 - капітальний ремонт і реставрація)