• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Фарби фасадні, Кварцові грунт-фарби

1.Feromal PUTZGRUND кварцова грунт-фарба 14кг (колір Pacific 75 – підложка під сірий декор), або еквівалент; 2.Feromal PUTZGRUND кварцова грунт-фарба 14кг (колір 5162 – підложка під оранжевий декор), або еквівалент; 3.Фарба фасадна Feromal Siloxan Fasssadenfarbe Color 13 кг (колір Pacific 75 – сірий, кількість розрахована на подвійне нанесення), або еквівалент; 4. Фарба фасадна Feromal Fasssadenfarbe Color 13 кг (колір Ral 2001 – оранжевий, кількість розрахована на подвійне нанесення), або еквівалент;

Завершена

53 503.34 UAH з ПДВ
Номер: a54cb2ffc1614c14812268289535a5e0
Внутрішній номер закупівлі: 29697226
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-014092-a   
Замовник: 3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Володимир Мороз +380678968671 vo.moroz@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 53 503.34 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.06.2026 17:19 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2026 17:19 - 10.07.2026 09:00
Аукціон: з 13.07.2026 14:05
Період кваліфікації: 10.07.2026 09:00 - 16.07.2026 12:16
Період завантаження договору: 22.07.2026 00:00 - 01.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴53 503.34 Фарби фасадні, Кварцові грунт-фарби