-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Організація комплексних послуг по розробці, збору необхідних документів для проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) на всіх етапах до кінцевого результату, розміщення в Єдиному реєстрі оцінки впливу на довкілля Висновку з ОВД та Звіту з громадських обговорень по Тетерівському надлісництву
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-014091-a
Завершена
750 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
89c336099820406ba56f8dcc2e8d131a
Внутрішній номер закупівлі:
29697225
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-014091-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зубріна Ганна Валентинівна 380963521897 annzubrina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90710000-7 Екологічний менеджментАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
750 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 17:19 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 17:19 - 08.07.2026 00:00
Аукціон:
08.07.2026 12:51 - 08.07.2026 13:14
Період кваліфікації:
08.07.2026 13:14 - 08.07.2026 16:17
Період завантаження договору:
14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴750 000.00 Організація комплексних послуг по розробці, збору необхідних документів для проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) на всіх етапах до кінцевого результату, розміщення в Єдиному реєстрі оцінки впливу на довкілля Висновку з ОВД та Звіту з громадських обговорень по Тетерівському надлісництву