• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Пристрій для прискореної внутрішньовенної інфузії під тиском (система швидкого введення розчинів/крові)

Торги не відбулися

3 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 9990b029e83a4a639e94d5192bc6c900
Внутрішній номер закупівлі: 29696629
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-013488-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Ольга Ярославська +380382675190 ira068530@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.06.2026 16:50 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2026 16:50 - 08.07.2026 06:00
Аукціон: з 09.07.2026 14:59

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 000.00 Пристрій для прискореної внутрішньовенної інфузії під тиском (система швидкого введення розчинів/крові)