• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вугілля кам'яне ДГ 13-100 (код за ЄЗС ДК 021:2015 09110000-3 — Тверде паливо) (09111100-1 Вугілля)

Строк поставки товарів: до 31 серпня 2026 року згідно заявок, наданих Замовником

Завершена

1 100 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 5d3b65091fff47da90bf6568bcd98643
Внутрішній номер закупівлі: 29696466
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-013342-a   
Замовник: КЗ "Березнянський навчально-реабілітаційний центр" Чернігівської обласної ради
Контактна особа: Кравченко Тетяна Олексіївна +380681504166 bezbuxnrc@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.06.2026 16:48 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2026 16:48 - 08.07.2026 00:00
Аукціон: 08.07.2026 11:58 - 08.07.2026 12:21
Період кваліфікації: 08.07.2026 12:21 - 13.07.2026 15:57
Період завантаження договору: 19.07.2026 00:00 - 29.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 100 000.00 Вугілля кам'яне ДГ 13-100 (код за ЄЗС ДК 021:2015 09110000-3 — Тверде паливо) (09111100-1 Вугілля)