-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лікарські засоби різні за кодом CPV за ДК 021:2015 – 33690000-3 (Реактиви лабораторні)
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-012685-a
Завершена
75 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
5f5b221cd996411186a7ac1b5deea17b
Внутрішній номер закупівлі:
29695828
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-012685-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Бершадська окружна лікарня інтенсивного лікування Бершадської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982494
-
Адреса:
24400, Україна, Вінницька область, м. Бершадь, вул. Будкевича, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Ільницька +380680417852 b_olil_svitlana@ukr.net https://bershad.health.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
75 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 16:25 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 16:25 - 08.07.2026 00:00
Аукціон:
з 08.07.2026 14:27
Період кваліфікації:
08.07.2026 00:00 - 09.07.2026 15:59
Період завантаження договору:
15.07.2026 00:00 - 25.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴75 000.00 Лікарські засоби різні за кодом CPV за ДК 021:2015 – 33690000-3 (Реактиви лабораторні)