-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Конструкційні матеріали для капітального ремонту вагонів, ескалаторів та експлуатації
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-012205-a
Завершена
999 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
aa1f4a2a185643179e56e486531590db
Внутрішній номер закупівлі:
29695356
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-012205-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Дніпровський метрополітен" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21927215
-
Адреса:
49003, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. 128-ї Бригади Тероборони, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Оксана Драгун +380504825501 zakupki_metro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
999 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 16:12 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 16:12 - 08.07.2026 13:00
Аукціон:
з 09.07.2026 15:50
Період кваліфікації:
08.07.2026 13:00 - 10.07.2026 15:31
Період завантаження договору:
16.07.2026 00:00 - 26.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴999 500.00 Конструкційні матеріали для капітального ремонту вагонів, ескалаторів та експлуатації