• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Капітальний ремонт покрівлі (підготовка об’єкту до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) житлового будинку за адресою: вулиця Кирилівська, 124 у Подільському районі м. Києва за кодом ДК 021-2015 (CPV) 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи

Завершена

2 004 257.00 UAH з ПДВ
Номер: 1dbd6b3b86bb41a1b75cf3532c37aace
Внутрішній номер закупівлі: 29695172
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-012001-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА"
Контактна особа: Яна Римська-Лищенко +380674863317 39609111t@ukr.net https://podil.kyivcity.gov.ua/content/kp-keruyucha-kompaniya-z-obslugovuvannya-zhytlovogo-fondu-podilskogo-rayonu--m-kyieva.html
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 004 257.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.06.2026 16:16 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2026 16:16 - 15.07.2026 00:00
Аукціон: з 15.07.2026 11:45
Період кваліфікації: 15.07.2026 00:00 - 27.07.2026 08:55
Період завантаження договору: 02.08.2026 00:00 - 12.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 004 257.00 Капітальний ремонт покрівлі (підготовка об’єкту до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) житлового будинку за адресою: вулиця Кирилівська, 124 у Подільському районі м. Києва за кодом ДК 021-2015 (CPV) 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи